SOCIAL
In  Kaledi

Aké legíny si vybrať ?

By Kaledi Fashion | 27. októbra 2019

Už dávno neplatí, že legíny sú určené len na šport. Počas rokov sa stali neoddeliteľnou súčasťou šatníka mnohých žien a dievčat. Tiež podliehajú módnym trendom, vyrábajú sa v rôznych strihoch, farbách, z rôznych materiálov. Sú určené na rôzne príležitosti, od leňošenia na gauči, cez cvičenie v posilňovni alebo v prírode, až po večerné príležitosti. Nosíme ich aj počas bežného dňa, aj v práci. Zvýrazňujú postavu a zároveň sú pohodlné.

Na rôzne typy športu existujú rôzne druhy legín. Ak sa intenzívne venujete konkrétnemu cvičeniu, mali by ste si vybrať aj vhodné legíny. Na beh, jogu, do posilňovne. Nemali by vás tlačiť, aby ste sa cítili pohodlne, ale nemali by byť ani príliš voľné, aby zbytočne nezavadzali.

Extrovertnejšie a odvážne dámy si môžu vybrať výrazné farby ako červená, oranžová, žltá alebo jasná modrá. Stále aktuálny je aj maskáčový vzor a geometrické vzory. Pre romantické typy sú vhodné legíny s kvetinovou potlačou. K takým si môžete zvoliť jednoduchší vrch, napríklad bielu blúzku alebo tričko.

Doma sa môžete vrátiť do dievčenských čias a polihovať v legínach s roztomilou potlačou zvieratiek, postavičiek, srdiečok, slniečok.

Na párty sa môžete odviazať. Vyberte si koženkové, latexové, alebo aj legíny s flitrami. Zaujímavé sú aj rôzne aplikácie, kovové cvočky, zipsy alebo šnúrky. Zaujmete aj v doslova bláznivých kúskoch s jednorožcami, fotkami mačiek, s kreslenými postavičkami.

Ani v zime sa nemusíte vzdávať svojho obľúbeného kusu šatníka. Dnes sa vyrábajú rôzne vyteplené alebo podšité legíny. Prípadne si pod tenšie legíny oblečiete punčošky. Aj materiál semiš vás ohreje a poskytne vám dostatočný komfort. Doplňte ich veľkým pleteným svetrom.

Push-up a srdiečkové legíny zvýraznia vaše krivky a spevnia zadoček. Aj dámam, ktoré majú plochejšie pozadie vykúzlia perfektnú postavu.

V obchodoch nájdete veľmi široký sortiment legín rôznych farieb a prevedení, takže si určite vyberiete vhodné pre seba a stanú sa vašim obľúbeným kúskom..

facebook
twitter
Translate »