SOCIAL
In  Kaledi

Jarné trendy

By Kaledi Fashion | 10. marca 2021

Prvé jarné kvety už vykukli, slnko svieti a dni sa predlžujú. Preto je už čas rozlúčiť sa so zimným šatníkom, a nahradiť oblečenie ľahšími, vzdušnejšími kúskami.

Hoci sa už otepľuje, ešte stále sa treba chrániť pred chladom. Na pletené šály a čiapky môžete zabudnúť, zadovážte si ľahšie jemné šály a šatky.

Nevynechajte šaty, pokojne aj krátke, len si nezabudnite punčošky, aby ste neprechladli. Zadovážte si šaty, tričko alebo body s rafinovaným alebo asymetrickým výstrihom v oblasti dekoltu, alebo s čipkou. Hodia sa vám aj čierne šaty obzvláštnené nejakým detailom, napríklad zipsom, gombičkami, alebo zlatou aplikáciou. Zaujímavé sú čierne tričká s dlhými rukávmi s rôznymi detailmi, vďaka ktorým vyniknete, ako napríklad šnurovanie na rukáve, sieťované aplikácie, nášivky, perličky a iné. Vďaka tomu nebude čierne tričko obyčajné.

Nezabúdajte, že aj doma by ste sa mali cítiť pohodlne a príťažlivo. Ak si vyberiete krásnu semišovú súpravu, tak to máte splnené. Vyšívaný nápis prinesie trochu extravagancie. V takýchto teplákoch a bundičke na zips s kapucňou sa nemusíte ani báť ísť von, na nákup, na plaváreň, na vychádzku so psíkom.

Ak chcete vyskúšať niečo nové a netradičné, zadovážte si novinku – rifle alebo legíny so zipsom vzadu. Vaše pozadie bude príťažlivé a na opačné pohlavie budete pôsobiť neodolateľne. Legíny sa nosia celý rok, ale teraz už môžete schovať hrubé alebo podšité, a vytiahnuť aj klasické. Doplňte ich maxikošeľou a bundičkou alebo dlhým svetrom.

Rozhodne rafinovane a zvodne budete pôsobiť, ak si dáte väčší voľnejší sveter, z ktorého vám budú vykúkať dráždivé vymeniteľné ramienka podprsenky. Ale pozor, nemáme na mysli klasické ramienka, ale módnu vychytávku – vymeniteľné ramienka ktorých prúžky vytvárajú vzory pripomínajúce pavučinu. Tie môžete použiť aj k šatám, pod čiastočne rozopnutú košeľu, alebo len tak v spodnej bielizni zvádzať svojho miláčika.

Ráno cestou do práce býva ešte chladno, preto vám v šatníku nesmie chýbať krásny kabát na gombíky. V kabáte krémovej alebo sivej farby určite nezaniknete, naopak, zažiarite. Odvážnejšie dámy určite nepohrdnú kabátikom v jasnej červenej alebo modrej farbe. Obujte si k nemu čierne lakované topánky.

facebook
twitter
Translate »