SOCIAL
In  Kaledi

Šaty

By Kaledi Fashion | 10. marca 2021

Nič nie je ženskejšie ako krásne šaty. Veď aký iný kus oblečenia by mohol tak krásne zvýrazniť peknú postavu, prípadne skryť nejaké nedostatky. Každá žena sa chce páčiť sebe aj ostatným, a preto je dobré siahnuť po šatách. V nich sa dobre cíti každá dáma. Elegantná, romantická, rockerka aj športovo založená, štíhla aj s kilami navyše.

Počas bežného dňa vám urobia radosť šaty s kvetinovým vzorom. Či už romantické dlhé, alebo pohodlné kratšie, vyniknete v nich medzi ostatnými. Ak sa ochladí, prehoďte si na seba krátku bundičku. Ak nie ste práve fanúšik kvetov, skúste šaty s rôznymi geometrickými vzormi. Jedným z trendov sú košeľové šaty. Sú jednoduché, pohodlné a šik. Elegantnejšou variantou sú kabátové šaty s výraznými gombíkmi.

Ak chcete byť sexy, úspech vám zaručia šaty s rafinovaným alebo asymetrickým výstrihom, alebo vyskúšajte originálne šaty s prestrihmi na pleciach.

Na špeciálne príležitosti ako svadba kamarátky, večerný raut, zaujímavá párty si vyberte kratšie šaty a ukážte pekné nohy. Samostatná kapitola sú „little black dress“ – malé čierne šaty. Tie by nemali chýbať skutočne žiadnej žene. V čiernej farbe budete pôsobiť nielen atraktívne, ale aj tajomne a elegantne.

Ak si vyberiete dlhé šaty s vysokým rozparkom, dbajte aj na chôdzu. Nôžku nevystrkujte stále, ale iba občas kúsok holej kože. Trendom sú krásne dlhé večerné šaty s jemne spadnutými ramienkami na pleciach, aké vídame na hviezdach na červenom koberci. Zaujímavo riešený dekolt očarí na prvý pohľad. Ak chcete byť hviezdou večera, určite si také zaobstarajte. Stálicou medzi šatami ostávajú kúsky s čipkovaným topom a hladkou sukňou. V krásnych jasných farbách červenej alebo modrej vyniknete ako kráľovná. Ak chcete pôsobiť nežnejšie, vyberte si jemnejšie farby ako sivá, cappuccino, ružová a pridajte výrazné doplnky ako zaujímavé náušnice alebo masívny náramok.

V širokej ponuke šiat si určite vyberiete svoje obľúbené. Pamätajte najmä na to, že ak sa v šatách budete cítiť dobre, budete v nich aj dobre vyzerať.

NAŠU PONUKU ŠIAT NÁJDETE TU.

facebook
twitter
Translate »